Insource hizmetler; danışmanlık hizmetlerimiz arasında yer alan ve Türkiye’nin önde gelen firmaları ile çalışarak kalitemizi ön plana çıkardığımız, personel ve alt yapı desteği sağlayan önemli çözümlerimizdendir.

Çağrı merkezi alanında verdiği hizmet kalitesi ile firmaların birbirinden ayrıldığı günümüzde; eğitimli müşteri temsilcisi istihdamını sağlamak, hizmet kalitesine verilen önem ile doğru orantılıdır. Callaktif hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutmuş ve Insource hizmet anlayışı ile kendi lokasyonunda Callaktif personeli ile çalışan firmalara, güçlü kadrosunu yetkinliklerine göre yönlendirmiştir.

Bu hizmet sayesinde çağrı merkezi çalışanları, kendi yetkinliklerini ön plana çıkarma fırsatı elde ederken, iş ortaklarımız asıl hizmet dallarına odaklanarak, en doğru çalışma arkadaşları ile hedeflerine ulaşırlar.

Insource hizmetlerin İş ortaklarımıza sağladığı en büyük avantaj; insan kaynakları alanında iş yükünün ve maliyetinin azalması ile beraber, çalışan performansının sağlanması ve gelişime açık noktaları ile ilgili deneyimli Callaktif yöneticilerinden gerekli desteği alıyor olmasıdır.

Callaktif iş ortaklarına personel istihdamı yanı sıra ihtiyaca yönelik olarak sektörün dünya çapında önde gelen Interactive Intelligence çözümleri ile beraber çağrı merkezi alt yapısını da 7/24 teknik destek sunarak vermektedir.

Callaktif, İzmit Yerleşkesindeki Çağrı Merkezi alanı ve sektörün önde Solveline sistemine sahip altyapısı ile Çağrı Merkezi firmalarına ofis veya evden çalışma seçeneklerine sahip seat kiralama çözümleri sunmaktadır.

Çağrı Merkezlerinin dönemsel yoğunluk yaşadıkları zaman dilimleri ve Disaster Centre yapılanmaları için alternatif bir yöntem olan Rent-A-Seat modellemesi, CallAktif’ in sunduğu destek hizmetleri arasındadır.