Callaktif, 2014 yılından günümüze çeşitli firmalara Telemarketing/Tele Satış konusunda destek vermiş ve tecrübeli kadrosu, denetimde titizlik gösteren kalite departmanı, Prediktif Dialer arama modülü ile Telemarketing/Tele Satış konusunda başarılara imza atmıştır.

Telemarketing/Tele Satış çalışmalarını satış projesi olarak değil, ihtiyaç belirleyen, sadık müşteri yaratma hedefinde olan, doğru ve etkin pazarlama faaliyeti göstererek bağlılık yaratan müşteri profili oluşturmayı görev bilmiştir.

İhtiyaç belirlemek, ihtiyaca uygun çözümler üretmek, doğru raporlama sistemi ile öneriler sunmak, sürekli iletişimi sağlamak, satışta müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak yüksek satış rasyoları elde etmek, Telemarketing/Tele Satış bölümlerinin hedefleri arasındadır.

Bu bakış açısıyla Telemarketing/Tele Satış konusunda çeşitli sektörlere hizmet vermekte ve tecrübesini, deneyimini güçlü firmalarla beraber çalışarak farklı noktalara taşımaktadır. Yüksek satış rasyoları sağlayan Telemarketing departmanı Callaktif bünyesinde çalışan tecrübeli eğitmen kadrosu ile desteklenmektedir.